Son ekranlar bölmesinde yeşil bir nokta var, nasıl kaldırabilirim?

Başlıktta da belirttiğim gibi son ekranları açtığımda ( 3. tuş'a basınca pencereler açılır ya hani ) orada gözüküyor;

Yeşil nokta

  • Antivirüs ile taradım işe yaramadı. Virüs yok diyor.
  • Yeniden başlattım işe yaramadı.
  • Sıfırlamak istemiyorum.

Ne yapabilirim? Teşekkürler.

bruhmomento bruhmomento (3)
3 yıl önce sordu

  • Son ekranlar nedir? Biraz bilgi verirsen araştırırım. murat 3 yıl önce
  • @murat Android'de bulunan alttaki düğmelerden 3.tuş'un işlevi. bruhmomento 3 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Sorun, anlamadığım bir şekilde kendiliğinden çözüldü, yardımlarınız için teşekkürler.

bruhmomento bruhmomento (3)
3 yıl önce cevaplandı

    Hz değerini değiştirmeyi denedinmi

    mlekesizzz mlekesizzz (40)