Son günlerde Mic. Excel çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.

Öncelikle hayırlı günler dilerim. Son birkaç günden beri Microsoft Excel çalışmayı durdurdu. Excel bilgilerinizi kurtarmayı deniyor... Belirttiğim hatayı, hangi excel dosyasını açmaya çalışsam aynı hatayı veriyor. Ofis 2007'yi komple kaldırıp yeniden kurdum ancak problem devam ediyor. Clean Master programı yanlışlıkla silmiş olabilir diye düşünüyorum. Çünkü sileceği dosyaları incelemeden temizle komutunu tıklıyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

yunusemre2344 yunusemre2344 (54)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Önce ofice 2007 yi bilgisayarınızdan 2007 ofice kaldırma.diagcab bu programla kaldırın işlem bittikten sonra pc yeniden başlatın dikkat kapatıp açma olmuyor yeniden başlatın 2007 oficeyi yeinden kurun ofice kaldırma.diagcab indirin kolay gelsin

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim sayın candan(4070)... Sizin cevabınızı almadan önce iobit uninstaller ile ofis2007'yi kaldırıp yeniden yüklemiştim. Yeniden başlatıp tekrar exceli kontrol ettim. Problem devam ediyordu. Ancak aradan birkaç saat geçti. Akşam eve gelince tekrar baktım. Şu anda hata veren dosyalar normal açılıyor. Naslı düzeldi anlamadım. Yine de teşekkür ederim... yunusemre2344 6 yıl önce
    • geçmiş olsun candan 6 yıl önce