Sonic Boom v2.0 Usb Bluetooth dongle driver nereden indirebilirim?

Teknosa'dan aldığım Sonic Boom v2.0 Usb Bluetooth dongle sürücülerini bulamıyorum.

Sonic Boom v2.0 Usb Bluetooth dongle sürücülerini nereden indirebilirim?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sonic Boom v2.0 Usb Bluetooth dongle sürücülerini Broadcom web sitesinden indirebilirsiniz. Benim gibi aldığında çıkan CD'deki sürücüler ile çalıştıramazsanız  Sonic Boom v2.0 Usb Bluetooth dongle  sürücüleri indirme linkinden indirebilirsiniz.

    Açılan sayfada sayfanın en altındaki Accept butonuna tıklarsanız indirme işlemi başlayacaktır.

    Setup dosyasını çalıştırarak Sonic Boom v2.0 Usb Bluetooth dongle  sürücülerini yükleyebilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)