Sons Of The Forest 2021 Yılında Çıkıyor!

Sons Of The Forest nedir?

Sons Of The Forest oyununda baş karakter kim?

İlk Oyunla ( The Forest ) bir bağlantısı var mı?

Sons Of The Forest ne zaman çıkacak?

Sons Of The Forest Sistem Özellikleri nedir?

Sons Of The Forest Hakkında Bildikleriniz?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sons Of The Forest nedir?

    Sons Of The Forest, The Forest'ın devam niteliğindeki bir Hayatta kalma korku oyunudur.

    Sons Of The Forest oyununda baş karakter kim?

    Muhtemelen The Forest oyunundaki Baş karakterin çocuğu yani Timmy'i oynuyoruz. Çünkü İlk Oyunun son sahnesinde Timmy ada hakkında bir çok şeyi araştırıyordu, adanın fiziki haritası, adanın biyoçeşitliliği gibi.

    İlk Oyunla ( The Forest ) bir bağlantısı var mı?

    Evet var, ilk oyunun devam niteliğinde bir oyun.

    Sons Of The Forest ne zaman çıkacak?

    Net tarih belirtilmesede 2021'de piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Tahminler İkinci çeyrek.

    Sons Of The Forest Sistem Özellikleri nedir?

    Henüz belirtilmedi ama Grafiklere bakılırsa biraz iyi sistem isteyecek gibi. Ancak oyun çıkmadan bilemeyiz çünkü, The Forest optimizasyon sorunlu olarka çıkmıştı ve 4 yılda tam sürümünü çıkartıp optimizasyonunu iyileştirmişlerdi, tabii oyun çıkmadan bilemeyiz ama optimizasyon sorunu olmadan çıkarsa düşük grafiklerde ortalamanın altında bir sistemin çalıştıracağını tahmin ediyorum.

    Sons Of The Forest Hakkında Bildiklerimiz?

    Oyunun İki Trailer'ı var, birisi 1 yıl önce diğeri ise 2 gün önce yayınlanmış.

    Harita : The Forest'ın devam oyunu olduğu için aynı harita, sadece biraz daha genişletebilirler.
    Bitki Örtüsü : İlk oyunla aynı bitki örtüsü, sadece yeni bitkiler eklenmiş olabilir.
    Silahlar : İlk oyundaki gibi Uçak baltası göremiyoruz, onun yerine modern balta var. Ayrıca elimizde de Glock olduğunu görüyoruz bunun yarı sıra fragmanın son sahnesinde mutant yaratığa Zeus ( Şok Tabancası ) attığımız görülüyor, bu da demektirki ateşli silahlar oyunda mevcut. Oyuna SWAT ekibiyle geldiğimiz için M4 gibi silahlar görmek mümkün olabilir. Ayrıca kürekle yeri kazdığımız görünüyor, toprakla çeşitli şeyler yapabileceğimizi sanıyorum, çimento, harç gibi. Tabii bunlar abartı olurdu. :)
    Optimizasyon : İlk oyun optimizasyon sorunlu piyasaya sürüldü, ondan tecrübe alıp oyunun optimizasyonunu iyileştirip piyasaya sürebilirler.
    Grafikler : Şahane grafiklere sahip, Kan efekti, doku kaplamaları, bitki örtüsünün kaliteli görünmesi gerçekten hoş.
    Yamyamlar : Yamyamlar, trailerlardan anladığımız kadarıyla Zeki ve akıllı bir yapıya sahip. Kütük çaldıklarını görmek ve hâl ve hareketleri bize bunu düşündürüyor.
    Mutantlar : Çeşitli mutant eklenmiş, 8 bacaklının yanı sıra değişik bir görüntüye sahip mutantlar ortaya çıkmış.
    Hikaye : Bir helikopter kazasıyla adaya düşen karakteri oynuyoruz.

    Ayrıca fragmanda belirli noktalarda mutant kız görüyoruz bu kız ilk oyunda bizim uçağı düşüren ve kendi kızını iyileştirmek için bizim Timmy'i kaçıran adamın ( İsmini unuttum ) kızı ( Megan ) olabilir. Ve oyundaki bizim sevgilimiz olabilir. Aşağıdaki fotoğraflar bunları onaylar niteliğinde, tabii bu benim teorim.

    hydra hydra (3800)