Sonsuzluk işareti nasıl yapılır?

Klavyeden şu ters sekiz işaretini yapmanın hızlı bir yolu var mıdır? Ters sekiz derken kastettiğim hani yan sekiz, sekizin yandan yazılmış halini kastediyorum. Word'de yazı yazarken hızlıca koymam gerekiyor.

Sonsuzluk işareti nasıl yapılır?

Word'de sonsuz işareti nasıl yapılır?

sevgikilinc sevgikilinc (22)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ters sekiz dediğiniz şeye sonsuzluk işareti deniyor. (Eğer doğru anladıysam)

    Klavyede sonsuzluk işareti nasıl yapılır?

    Word'de sonsuzluk işareti yapmak için Alt+8734 klavye kısayolunu kullanabilirsiniz. Daha detaylı olarak anlatmak gerekirse, elinizi alt tuşuna koyun ve basılı kalın, sonra 8734 sayılarına art arda basın ve aynı anda bütün tuşlardan elinizi çekin.

    Sonsuz işareti yapma alternatif çözüm

    Ben buraya bırakayım, kopyalayıp istediğiniz yere CTRL+V kısayoluyla yapıştırabilirsiniz.

    Sonsuzluk işareti: ∞

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • ▲ dostum windows 10 olmuyor krsn 6 yıl önce
    • Nerede yapıyorsun? @krsn omercik 6 yıl önce
    • yazı alanlarında nerelerde oluyor ki krsn 6 yıl önce
    • Word'de yaptın mı @krsn omercik 6 yıl önce
    • yok fark farmıdır ki klavye kısayol degilmi ? videoda adam not defterinde deeniyordu oluyordu krsn 6 yıl önce
    • Fark vardır evet, Word ortamında Alt+8734 çalışıyor. @krsn omercik 6 yıl önce
    • gerçegi programdan programa degişiyor krsn 6 yıl önce