Sonu .ts uzantılı olan video nasıl açılır?

Led TV yayınını USB'ye kaydettimm ve kumandadaki play tuşu ile oynatabiliyorum. Fakat kaydettiğim sonu .ts uzantılı olan videoyu bilgisayarda açamıyorum. VLC Player ve Windows Media Player dahil çoğu video oynatıcısını denedim ama olmadı.

DVD'deki .ts uzantılı bir dosyayı oynatabiliyorum, sorun sadece kaydettiğim TV yayınının bilgisayarımda oynatılmaması. Bunun çözümü var mıdır?

muvel muvel (332)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normalde .ts uzantılı bütün dosyaları VLC kullanarak açabilmeniz gerekir, çünkü VLC neredeyse bütün video formatlarını destekleyen bir yazılımdır.

    VLC ile açamadıysanız o halde kendi bilgisayarımda da kullandığım K-Lite Codec Pack programını öneririm. Sonu .ts olan bir düğün videosunu bununla açmıştım. İndirdikten sonra kurulumunu yapın ve elinizdeki .ts uzantılı videoya sağ tıklayıp Birlikte Aç deyin, gelen listeden K-Lite Codec Pack'i seçin (Media Player Classic yazabilir) ve videonuz oynamaya başlasın.

    K-Lite Codec Pack indir

    omercik omercik (9418)