Sony DCR-SX34 kamerayı tabletime nasıl bağlarım?

elimde sony dcr-sx34 mini kamera var ekranı çok küçük, bunu tablete veya telefona bağlamanın bir yolu var mı?

tableti veya telefonu lcd ekran gibi kullanabilir miyim.

leone1907 leone1907 (18)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Genelde iş mobil olduğu zaman üretici o ürünü için hep uygulama çıkarır. Bilmiyorum ben internette biraz araştırdım ama Sony DCR-SX34 kamera için Android veya iOS uygulaması bulamadım.

    Sen de Play Store'daki Sony uygulamalarına bakabilirsin belki orada bir şeyler vardır. Bende kamera olmadığı için deneyemiyorum da..

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • ben de araştırdım hep wifi cihazların çözümleri var,cihazda bir tane mini usb çıkış bir de av-out çıkış var. sony'ye yazdım umarım cevap verirler, leone1907 5 yıl önce
    • Kameranın WiFi özelliği yoksa bu istediğin olmayabilir. Bakalım cevap gelirse burada yazabilirsin tekrar, biz de bilgilenmiş oluruz. @leone1907 omercik 5 yıl önce

    Tableti ya da telefonun Sony DCR-SX34  için LCD ekran gibi kullanamazsın.  Maalesef bunun bir yolu yok. Üzerindeki bağlantı noktaları bilgisayara  veya tv ye bağlamak için

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • av-out çevirici işe yaramaz mı? telefonda program olması mı şart leone1907 5 yıl önce
    • Sen kameradan çekim yaparken LCD yerine tableti mi kullanayım istiyorsun? @leone1907 murat 5 yıl önce
    • aynen, kameranın ekranı çok ufak ve kalitesiz,tablet yada telefonu canlı izleme ekranı olarak kullanmak istiyorum, bunu yapanlar gördüm ama nasıl yaptıklarını çözemedim. leone1907 5 yıl önce