Sony M4 Aqua İnceleme

Sony M4 Aqua ile ilgili kullanan arkadaşlardan yorum alabilirmiyim .
Kamerasının kötü olduğu doğrumudur ?
Artı ve eksileri nelerdir ?

blackheaven blackheaven (728)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ben Sony M4 Aqua Kullanmadım Ancak Bir İnceleme Yaptım Senin İçin

    Kamera Özellikleri 13 Mp Arka Ve 5 Mp Ön Kamera Sistemine Sahip Ayrıca Full Hd Video Kaydı Çekimini Desteklemekte

    Batarya Özellikleri 2400 mAH Değerinde Bir Bataryaya Sahip

     Ekran Olarak 5 İnçlik Bir Ekranı Gövdesinde Barındırıyor

    İşlemci Olarak 64 Bit Qualcomm Snapdragon Teknolojisine Sahip

    Suya Ve Toza Karşı Bir Dayanıklılığı Söz Konusu

    2 Gb'lık Bir Ram'e Sahip

    Genel Olarak Kullanışlı Bir Telefonu Benziyor. Günümüz Şartlarında Uygun Fiyata Alabileceğin Güzel Telefonlardan Biri Kamerasının Da Kötü Yorumlanacak Bir Durumu Yok Bence Zaten Sony Telefonlarda En İyi Kamera Deneyimini Sunan Markalarından Bir Tanesi

    Umarım Faydalı Olmuştur

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Vakit ayırıp araştırdığın ve bu değerli yorumu yazdığın için çok teşekkür ederim :) blackheaven 7 yıl önce
    • Rica ederim :) tahatugyan 7 yıl önce