SONY NWZ-E383 Mp3 çalar reset atıyor

Merhabalar.

Sony NWZ-E83 Mp3 çalar kullanıyorum. Bilgisayardan şarkı atıyorum sonra şarkıları dinlemeye başladığımda 4 5 şarkı ileri atlattıktan sonra ansızın reset atıyor ve açılıştaki yere geliyor.. Ne yaptıysam olmadı defalarca biçimlendirme yaptım ama sorunu çözemedim.

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Biçimlendirme yapmanızın ardından sorun çözülmedi ise sorunu farklı sebeplerde aramak gerekebilir.Genellikle biçimlendirme yapıldığında fabrika ayarlarına sıfırlanılır ve yazılımsal sorunlar da ortadan kalkar.Ancak sizin durumunuz geçiçi ise farklı şekillerde testler yaparak sorunu anlamaya çalışabilirsiniz.

    • Mp3 walkan cihaz arayüzü içinde ayarlar bölümünde bir sıfırlama seçeneği sunuluyorsa oradan sıfırlama yapmayı deneyin.
    • Batarya sorunlarına karşılık batarya takılı iken reset atma durumunu gözlemleyin.

    Ayrıca buradaki adresten sony kendi sitesinden kullanım klavuzuna ulaşabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)