Sony Vaio Vpceb26gm Ethernet denetleyicisi sorunu

Sony vaio vpceb26gm laptopum var. Ethernet denetleyicisi sürücüsünü yükleyemiyorum. Sony vaio vpceb26gm laptop ethernet denetleyici sürücülerini nereden bulabilirim?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Sony Vaio Vpceb26gm laptopda  Marvell® Yukon 88E8057 PCI-E Gigabit Ethernet Controller Driver sürücünü bulunuyor. Sony Vaio Vpceb26gm eski bir model olduğu için Windows 7 & 8 sürücüleri mevcut.

  1. https://www.marvell.com/support/downloads.html# adresini ziyaret et.
  2. PART NUMBER yazan bölümden 88E8057 seçeneğini bul.
  3. İşletim sistemine göre Windows 7 & Server 2008 R2 x64 (64-bit) veya Windows 7 & Server 2008 R2 x64 (32-bit) seçeneklerinden birini tıkla.
  4. Sonra indirm işlemi başlayacak (Lisans kabulundan sonra)

Bunu  telefonda indirip bilgisayara USB kablo ile atabilirsin.  Bu sürücü işe yaramazsa burada Sony'in kendi sürücüsü mevcut bunu indir: https://rebyte.me/en/sony/5897/file-10026/

murat murat (12492)