Sony Vegas ile Youtube için video nasıl hazırlanır?

Merhaba arkadaslar. Sony vegas 13 ile youtubeye oyun videoları atmak istiyorum. Genel amacım 2k 4k degil standart 1080p olsun kafi. (2k 4k lar tahminimce 1 saatlik videoyu renderleme ve onu upload etme toplamda 1 saatlik video herhalde 10-15 saat surer belkidaha fazla)

Sorunuma gelirsek dedigim gibi kaliteli bir kayıt yapıyorum kayıt 1080p 30 bazen de 60fps ile kayıt yapıyorum, Ve 1 saatlik video ortalama 4,5-6,0 gb oluyor ve bunu sony vegas a atıp bu boyutu biraz dusurmek istiyorum boyutu dusurmek istemmemin sebebi youtube ye atarken 4-6 saat suruyor- iste asıl sorunum bu. render uzun surebilir ona bir olcu ok diyorum ama youtube icin beklemek sıkıntılı geliyor bana. cok mu yazdım ne neyse karısık yazdım belki ama uzman kisiler anlar ne demek istedigimi. ( bu arada sony vegas 13 teki formatları cozemedim ne nedir neyi ne hale getirir) - temel sorunum bu aslında

kullanici659394 kullanici659394 (1)