Sony Vegas Pro 13 Uzun Render Süreleri

Aşağıdaki şekilde ayarlamalar :

https://youtu.be/_lLhcAIde64

Soy Vegas Pro 13 Proje Ayarları :

Bandicam le mp4 1920x1080 Kalite 100 FPS 120 ayarlarında çektim.

Video Süresi 20 Dakika.

Render işlemindeyken 15 Dakika Geçtikten Sonra Yaklaşık Kalan Render Süresinin 6 Saat 25 Dakika Olduğu Söyleniyor.Ayrıca Kalan Süreyi Gösteren Sayaç Hala Yükselmeye Devam Ediyor.10 Saat Falan olabilecegini Düşünüyorum.

Neden Böyle ?

EDİT :

Araştırdım İntel Quick Sync kullanılması gerekiyormuş.Peki hangisini kullanayım ? İntel Quick Sync ( speed ) mi yoksa İntel Quick Sync ( quality ) mi ?

 Birde hangi Template üzerinden yapmalıyım ?

Ben yaptım şu hatayı aldım :

akif52 akif52 (34)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Video düzenleme, kurgu işlemlerinin sonucunda videonun son halinin çıktısı alınabilmesi için ciddi işlem gücü gerekir.

    Daha önce hiç render almadığını düşünüyorum. Profesyonel workstation sistemlerde bile render süreleri 1/1 oranda iken 1080P 60 FPS videoyu standart bir bilgisayarda 6 saatte render etmen gayet normal.

    brsozl brsozl (1961)
    7 yıl önce cevaplandı

    • 6 saat oldugunu kim söyledi. :) akif52 7 yıl önce
    • Dostum sen yardım mı almak istiyorsun yoksa ukalalık yapmak mı? brsozl 7 yıl önce