Sony Xperia m4 aqua ekran görüntüsü alma

Sony Xperia m4 aqua telefondan ekran görüntüsü nasıl alınır?

Sony Xperia m4 aqua telefondan ekran görüntüsü almak için hangi tuşları kullanmalıyım?

Sony Xperia m4 aqua telefondan screenshot nasıl alınır?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sony Xperia m4 aqua telefonda ekran görüntüsü almak için iki yol vardır. Birincisi:

    1. Ekranda komut penceresi görünene kadar komut tuşuna basılı tutun.
    2.  simgesine tıklayın. Ekran görüntüsü alınacaktır.

    Sony Xperia m4 aqua telefonda ekran görüntüsü almak için ikinci yol:

        Güç düğmesine  ve ses seviyesi düğmesine aşağı yönde basarak da ekran görüntüsü alabilirsiniz. Sony xperia m4 aqua telefonda iki yöntem de ekran görüntüsü almanızı sağlayacaktır.

    damlakoc damlakoc (1391)