Sony Xperia XA Ultra System işlemi yanıt vermiyor hatası

Telefonu geçen hafta aldım ama bu hatayı belli aralıklarla veriyor ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
6 yıl önce sordu

  • Mesajları ve/veya mesaj başlıklarını büyük harflerle yazmamalısın. Hem çirkin görüntü oluşturuyor hemde site kurallarına ters oluyor. Bu defa için ben düzeltiyorum, bir daha yapmamalısın. temmuz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Önce yeni telefonunu güle güle kullan.

Henüz bir haftalık telefon bu türden hatalar veriliyorsa çözüm öncelikle cihazın yetkili servisinde aranmalıdır.

İlk olarak kendilerine (yetkili servis teknisyenlerine) telefon ederek problemi izah eder ve çözümünü sorarsın. Eğer seni uzaktan yönlendirip çözüm sağlayabileceklerse bunu yaparlar. Olmazsa;

1- Cihazı iade edebilirsin.

2- Cihazın değiştirilmesini talep edebilirsin.

3- Yetkili servise teslim ederek bu yoldan çözüm elde edebilirsin.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

    Bence cihazınızı bir defa fabrika ayarlarında döndürün. Samsung tablet almıştım, Play Store'daki çoğu uygulama "bu uygulama Android sürümünüzle uyumlu değil" hatası veriyordu ve fabrika ayarlarına döndürünce düzeldi.

    Telefonunuzu bir defa fabrika ayarlarına döndürün, yine aynı hatayı verirse teknik servisle görüşürsünüz.

    omercik omercik (9418)