Sony Xperia Z2 USB ile Bilgisayar Bağlantı Problemi Nasıl Çözülür?

Arkdaşlar herhangi bir USB kablosuyla telefonu Windows 10 64 Bit sistem yüklü Bilgisayarıma bağlamaya çalışıyorum. USB'yi taktıktan sonra telefon kafayı yiyor. Bildirim çubuğuna simgeler gelip gelip gidiyor. USB bağlantısı bi kesilip bi bağlanıyor.

Çözümü nedir? Yardımcı olursanız sevinirim..

ayberk ayberk (71)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yaşadığınız soruna bakılırsa kablonuzda bir sorun oluşmuş olabilir.Bağlantının gelip gitmesi kablonuzda temassızlık problemi gibi bir sorun yaşıyor olabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)