Sorry, something went wrong

Facebook'a girmek istediğimde Sorry, something went wrong. hatası alıyorum.  Facebook girişindeki Sorry, something went wrong. hatasının sebebi nedir?

Hata mesajı tam olarak şunu da içeriyor:

We're working on getting this fixed as soon as we can.

hakan hakan (15424)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook Sorry, something went wrong hatasının anlamı nedir?

    Bu hatanın anlamı Facebook sunucuları çöktü demektir. Bu sebepten hata alıyorsunuz.

    Daha sonra tekrar denerseniz sorun düzelecektir.

    Facebook girişteki Sorry, something went wrong hatasının sebebi Facebook sunucularında yaşanan problemdir.

    Sorun muhtemelen geçicidir. Kısa bir süre sonra girmeyi deneyebilirsiniz.

    Facebook Sorry, something went wrong Hatasının çözümü nedir?

    Bu hata genel bir hatadır. Yani size özgü değildir. Facebook girişinde tüm kullanıcılar bu hatayı alıyor demektir.

    Bazı istisnalar dışında sizin yapabileceğiniz bir işlem yok.

    Tarayıcı çerezlerini temizlemek bazen faydalı olabilir.

    Sorry, something went wrong.

    We're working on getting this fixed as soon as we can.

    Hatası sunucu taraflı bir Facebook hatasıdır. Bu mesaj ile karşılaşıyorsanız yapabileceğiniz şey beklemektir.  Bu sorun sizden kaynaklanmıyor ve tüm kullanıcılar yaşıyor demektir.

    Facebook sunucuları dünya üzerinde çok veri merkezinde konumlandırılmıştır. Fakat bu sunucular zaman zaman sorunlar yaşayabilir. Facebook sunucularındaki sorunlar Facebook'a girememek gibi sorunlara yol açabilir.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

      iyi günler. benim bu hatayı alalım aylar oldu. halen düzelmemekte ve hesabıma giriş yapamamaktayım. facebook yetkilileri ilgilenmiyorlar. bir çözüm yolu yok mu ?

      korsanlucass korsanlucass (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Başka bir bilgisayar ya da telefonda Facebook'a girebiliyor musun? Bunu denedin mi? murat 5 yıl önce
      • denedim hiçbir şekilde giriş yapamıyorum korsanlucass 4 yıl önce
      • Sorry, something went wrong. We're working on getting this fixed as soon as we can. bu yazıyor korsanlucass 4 yıl önce
      • 1 yılı geçti şuan hesabıma giriş sağlayamayışım :D facebook çok saçmalamaya başladı eğer bir çözüm bulursanız bana yeni kullandığım hesaptan ulaşabilir misiniz korsanlucass 4 yıl önce
      • https://www.facebook.com/kosarakiseyenadamm kullanıcı adı affola zamanında koymuştum değişmiyor korsanlucass 4 yıl önce