sorry to interrupt but this is important

0

Windows 7 kurulumundan sonra bilgisayarı yeniden başlattığımda ekranda sorry to interrupt but this is important mesajı ile karşılaşıyorum. Uyarının devamı şu şekilde:

sorry to interrupt but this is important / Your PC is runnig an outdated version of Windows 7

sorry to interrupt but this is important ne demek neden böyle bir mesaj ile karşılaşıyorum?

hakan hakan (12924)
1 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap


0

sorry to interrupt but this is important nedir?

Windows 7 veya Windows 8 kurulumundan sonra ekrana sorry to interrupt but this is important  mesajı geliyorsa bu mesajın anlamı eski bir işletim sistemi kullandığınız ve güvenliğiniz için güncelleme yapmanızdır.

Windows 7 sorry to interrupt but this is important  ekranında size Güncel olmayan bir Windows 7 kullandığınız, artık güvenlik güncelleştirmesi almayacağınız ve bundan dolayı güvenlik sorunu yaşayabileceğiniz anlatılır.

İlk yüklemede size SP1 yüklemeniz veya Windows 10 hakkında bilgi almanız önerilir.

Windows 7 SP1 yüklemesinden ve diğer güncelleştirmelerden sonra artık karşınıza sorry to interrupt but this is important  mesajı gelmeyecektir. Yine de bu ekranı görmek istemiyorsanız "Don't ask me again" / Tekrar gösterme linkine tıklayabilirsiniz.

sorry to interrupt but this is important  Windows 7 ve Windows 8 gibi güncel olmayan işletim sistemlerinde kullanıcıyı bilgilendirmek için kullanılan bir uyarı penceresidir.

hakan hakan (12924)
1 yıl önce cevaplandı

üyelik gerektirir

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol