Soruları Yukarı Oyladığımda Neden Puanım Düşüyor?

Saygıdeğer arkadaşlar, sitenizde yeni sayılırım. Halen Malatya merkezde bir ilkokulda sınıf öğretmeni olarak görev yapıyorum. Okulların açık olduğu dönemde bilgisayar ile ilgili pek fazla zaman ayıramıyorum. Malumunuz mesleğimin gerektirdiği eğitim öğretimle ilgili sitelerden bilgi alışverişi ve ertesi güne hazırlanma ile vaktimin büyük bölümü geçtiği için ancak tatil zamanlarında "uzmanım.net" gibi hoşlandığım ve ilgi alanıma giren sitelere zaman ayırabiliyorum. Soru başlığındaki "puan düşmesiyle" ilgili geçtiğimiz günlerde de aynı durum oluşmuştu. Bugün de soruları yukarı oylarken 32 puandan 31 puana gerilediğimi fark ettim. İlginize şimdiden teşekkürler...

yunusemre2344 yunusemre2344 (54)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yunus Emre Bey soruları aşağı doğru oyladığınızda , aşağı doğru oy aldığınızda puanınız düşer.

    Durumu inceleyip size bilgi verelim bununla ilgili.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Galiba sebebini buldum. Soru ve cevap mesajlarının sol tarafında bulunan "tik" işaretlerini ben olumlu bir durum veya beğeni olarak algıladım. Oysa işaretleme spam veya uygunsuz anlamına geliyormuş. Bu yüzden ben tik leri işaretledikçe benim puanlarda düşme oluyordu... (Ben de beğen (like) gibi birşey zannetmiştim tik işaretini...) yunusemre2344 9 yıl önce