Sorun bataryada olabilir mi ? Şarj takılı değilken görüntü gelmiyor

Şarj adaptörü takılıyen güç geliyor görüntü geliyor. Şarj adaptörü takılı değilken güç geliyor görüntü gelmiyor. Sorun bataryada olabilirmi ?

ogzkzu ogzkzu (286)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Olabilir. Ama sorun chipsette ise boşuna batarya almış olma. Bi teknik servise göster bence.

    paristanbulima paristanbulima (228)
    8 yıl önce cevaplandı

      Eğer çevrende aynı marka/model laptop bulabilirsen bunu anlamak zor olmaz. Pilleri değiştirerek denenebilir.

      temmuz temmuz (12505)