sorun bildirdiğinden windows bu aygıtı durdurdu hatası

merhaba yaklaşık 3 hafta önce call of duty 2 oyununu crackli olarak pc me yükleyip oynuyordum oynadığım sırada ekran birden karardı daha sonra mavi ekran geldi ve pc kendini tekrar başlattı ama oyuna tekrar girdiğimde çok fazla kasmaya başlamıştı daha sonra farkettimki normalde 2 ekran kartı çalışıyorken ikiside hata verip durdurulmuş daha sonra birini devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirdiğimde biri çalışmaya başladı diğerinede aynı işlemi yaptığımda ise 2 side hata verip duruyor daha önceden her 2 side çalışıyordu umarım çözüm bulursunuz.nasıl her ikisininde çalışmasını sağlayabilirim? bu arada dizüstü kullanıyorum

abdullahzel abdullahzel (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önceden uzmanim.net üzerinden bir arkadaşımız çözüm yazmıştı birine dilersen altdaki linkden çözüme gide bilirsin.

    Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43) hatası

    darkcrak darkcrak (5168)