Sorun Gidericiler Çalışmıyor

Sorun Giderme Sihirbazı[Title]

Sorun Giderme Sihirbazı
Sihirbazın adını görüntüler ve kullanılan denetimleri içerir[DirectWND]

Windows Çevrimiçi Sorun Giderme Hizmeti devre dışı
Sayfanın adını görüntüler[XBabyHost]

Windows Çevrimiçi Sorun Giderme Hizmeti etkin değil.  En yeni sorun giderme paketlerini almak için Windows Çevrimiçi Sorun Giderme Hizmeti'ni etkinleştirin.[Static]

Ayarları değiştir...[Button]

İleri
Sonraki sayfaya gider[Disabled_Button]

İptal
Sihirbazdan çıkar[Button]

Bu hata tüm sorun gidericilerde var.

Ayarları değiştir'e basınca "Kullanıcıların Windows Çevrimiçi Sorun Giderme hizmetinde bulunan sorun gidericilere göz atabilmesine izin ver" Bu seçenek çıkıyor ama düğme etkin değil. Düğmeyi etkinleştirmeye zorlayıp değişimi kaydediyorum windows gezgini çalışmayı durduruyor.

kullanici622551 kullanici622551 (61)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistemi geri yükledim çözüldü

    kullanici622551 kullanici622551 (61)
    4 yıl önce cevaplandı

      1. CMD'yi yönetici olarak çalıştır
      2. CMD ye  "sfc /scannow" komudunu yaz ve enter tuşuna bas ve işlem bitene kadar bekle
      darkcrak darkcrak (5168)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Bunu denemiştim ama sorunu çözmedi sistemi geri yükleyerek sorunu gidermiştim. kullanici622551 4 yıl önce