Aygıt Yöneticisi, yöneticiniz tarafından engellendi

Bilgisayarimda hesapim dedigim gibi yonetici onceden erisebiliyordum aygit yoneticisine ekran kartinin surumunu felan guncelliyordum normal arama yerinden arayarak bulup acabiliyordum.

Bilgisayarim windows 10 ve aygit yoneticisini acmaya calistigimda bu islem yo eticiniz tarafindan engellendi diyor bilgisayari windowsun kendi korumasiyla tam tarama yaptm ve hicbir sorun bulmadi sonra yine denedim acilmadi internette de aygit yoneticisini nasil acabilecegimle ilgili videolar izledim yasa o engeli kaldirabilmekle ilgili fakat hicbiri derdime care olmadi. Sadece aygit yoneticisine cmd araciligiyla girebiliyorum cok sacma o yuzden yardim edin bu engellemeyi nasil kaldirabilirim.

gusulpower06 gusulpower06 (1)
4 yıl önce sordu

  • Hatanın bir ekran görüntüsünü ekler misin? murat 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

> Komut İstemini Yönetici Olarak Çalıştırdıktan ( cmd arayüzü ) aşağıdaki komut ile sistem taraması yapın ve durumu test edin.

sfc /scannow

sfc /scannow komutu nedir, ne işe yarar?

> Malwarebytes ile virüs taraması yapmanızı öneririm.

Malwarebytes 4 nedir? Malwarebytes 4 nasıl kullanılır?

> Sistem Geri Yükleme İşlemini deneyebilirsiniz ek olarak.

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır?  + Windows 10'da sistem geri yükleme nasıl açılır?

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
4 yıl önce cevaplandı

    Bu linke tıklayıp adımları izleyebilip sorunun çözülüp çözülmediğini göreblirsin

    gorele28 gorele28 (387)