Sosyal medya da hikayeleri kimlerin baktığını görebiliyor muyuz?

İnstagram, Facebook gibi sosyal medya da ki hikaye bölümüne herhangi bir şey koyduğumuzda başkalarının hikayemize baktığını anlayabilirsiniz?

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, İnstagram'da hikaye attığında sol biraz zaman geçince sol altta kimlerin baktığını görebiilirsin, o kişi baktığında resim çıkıyor zaten.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler. Facebook ta da bu böyle mi ? @ilkaybaki16 (429) mat7 1 yıl önce
    • Facebook'u bilmiyorum maalesef ama İnstagram'da böyle. @mat7 ilkaybaki16 1 yıl önce