Sosyal medya istatistikleri 2019 nereden öğrenebilirim?

Biliyorum 2019 yılına yeni girdik, ama 2018'in son ayları istatistikleri de olur.

Mesela: Türkiye'de ve Dünya'da kaç kişi sosyal medya kullanıyor? Kaç kişinin Facebook, Twitter ve gibi gibi hesapları var? Günde kaç Tweet atılıyor? En fazla paylaşılan/RT edilen post/Tweet hangisi? Ve bunlar gibi daha çok tüm istatistiklerin olduğu bir site var mı?

Bu tip, istatistiklere ilgim var da..

nubiful nubiful (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://wearesocial.com/ sitesini düzenli olarak takip edersen istediğin vakit sosyal medya istatistiklerine ulaşabilirsin.

    omercik omercik (9418)