Sosyal medya istatistiklerini nereden öğrenebilirim?

Mesela 2018'in bu ayına kadar gelmiş geçmiş Twitter'da en çok RT alan post hangisi?
Ya da aynı durumda Facebook'ta en çok paylaşılan gönderi hangisi?
Ya da Twitter'da/Facebook'ta en çok beğeni alan, yorum alan post hangisi?
Facebook'ta ve Twitter'da en çok izlenen video hangisi?
Türkiye'de ve dünyada aktif sosyal medya kullanıcısı ne kadar? Hangi sosyal medya, ne kadar kullanılıyor? (2018 Kasım güncel)
Aynı şekilde İnstagram ve Youtube istatiksleri..

Bunların hem Türkiye'ye özel, hem de Global, yani tüm dünyaya özel istatikslerini nereden bulabilirim? Bu tip bilgilerin olduğu bir site var mı?

Bu tip istatikslere ilgim varda :)

pukeh pukeh (5)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    We Are Social sitesini ziyaret etmeni tavsiye ederim. Burada sosyal medya ve genel internet kullanımıyla alakalı çeşitli istatistikler bulunur.

    We are social sitesi: https://wearesocial.com/uk/

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Beğendim bunu, sağ olun. pukeh 5 yıl önce
    • Hocam site çok güzel, ah birde İngilizce bilsem .ss pukeh 5 yıl önce
    • Önemli değil :) @pukeh omercik 5 yıl önce
    • Translate'den çevirebilirsin. omercik 5 yıl önce
    • Google Chrome zaten otomatik çeviriyor, ama hani o slayt şeklinde olanlar var ya. pukeh 5 yıl önce