Sosyal medya paneli satın almak istiyorum Nasıl alabilirim

Dediğim gibi bir site açıp kendi sistemi mi kurmak istiyorum kendi paramı kazanmak istiyorum bunu Nasıl yapabilirim bayilik alıyormuşsun herhalde bunu detaylıca anlatacak var mı acaba

kara65 kara65 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Anladığım kadarıyla site açıp reklamlardan yada satış yaparak para kazanmak istiyorsun .

    Şu video ya bir gözat : Web Sitesi Nasıl Yapılır?

    satış : Online Satış Sitesi Nasıl Kurulur

    mutecessis mutecessis (216)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Hem öyle hemde sosyal medya takipçi beğeni vs satışı yapmak istiyorum kara65 5 yıl önce
    • Bide sosyal medya takipçi satmak için ne yapmam gerekiyor kara65 5 yıl önce
    • önce yukardaki link i izleyip, okuman daha sonra , gerekli programları ve dilleri öğren men gerekiyor yada kolaya kaçıp bir site tasarımcısına, şirkete siteni yaptırabilirsin. @kara65 mutecessis 5 yıl önce