Sosyal medya sayfalarımda Kızılayın sms bağış nosunu paylasmak istiyorum.

Yasal sıkıntı olur mu?

Hemen cevap verin lütfen..

mat7 mat7 (336)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hayır hiç bir sıkıntı olmaz. Yasal olarak bağış toplama yetkisi olan Kızılay gibi kurumların bilgilerini dilediğiniz ortamda paylaşabilirsiniz.

    murat murat (12492)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Böyle sacma bir soru sorduğuma bende inanamıyorumda🤲. Ama saçma şeylerden saçma şeyler çıktığı için herşeyden tedirgin oluyoruz. Çok teşekkür ederim cevabınız için. @murat (12160) mat7 1 yıl önce

    Paylaş sıkıntı olmaz. Bilmeyenler için iyi olur

    astrayos astrayos (141)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Böyle sacma bir soru sorduğuma bende inanamıyorumda🤲. Ama saçma şeylerden saçma şeyler çıktığı için herşeyden tedirgin oluyoruz. Çok teşekkür ederim cevabınız için. @astrayos (91) mat7 1 yıl önce
    • Rica ederim, insanlık hali hiç sıkıntı değil. astrayos 1 yıl önce