Sosyal medya sayfamızı kimlerin ziyaret ettiğini nasıl anlarız

Merhaba sosyal medyada yani Facebook ve Instagram gibi medya kişisel sayfalarımızı başkalarının ziyaret ettiğini biz anlayabilirmiyiz?

mat7 mat7 (341)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternet üzerinde böyle uygulamalar var para karşılığı gösterildiğini idda ediyorlar ama yalan :) böyle bir özellik yok sayfanızı kimlerin ziyaret ettiğini göremezsin.

    Eğer işletme hesabı oluşturursanız sadece sayfanızı kaç kişi ziyaret etmiş sayısı gösterilir.

    bl4lev bl4lev (790)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim. Bu söylenti kullagıma ara geliyor da bende inanmıyorum bu duruma , bende inanmıyorum. Çünkü şimdiye kadar hiç öyle bir bildirim gelmedi, yani sayfnızı şu kişi ziyaret etti diye bir bildirim gelmedi. Tekrar teşekkürler cevap için. @2brazzy(531). mat7 3 yıl önce