Sosyal Medya Uygulamaları Fazla Yer Kaplıyor

Merhaba,

Üç aylık iPhone 6 kullanıcısının fakat uygulamalarım çok fazla yer kaplıyor.Örneğin WhatsApp fotoğraflarım sadece 40 tane olmasına,sohbetleri silmeme rağmen 300 MB yer kaplıyor. Çözümü nedir ? (Sadece WhatsApp değil.Diğer uygulamalar da böyle)

http://i.hizliresim.com/4PgdRG.png

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPhone'da Android'de olduğu gibi uygulama verilerini temizlemek gibi bir seçenek yok. En azından her uygulama için böyle bir özellik yok.

    App Store'da da işe yarar bir uygulama bulamadım.  Olanların çoğu Fake.

    uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemek, uygulama ön belleğini de temizleyecektir. Dilerseniz bunu deneyebilirsiniz.

    Biraz daha detaylı olarak şurada  paylaştım: iPhone uygulamala verileri nasıl temizlenir?

    murat murat (12492)