Sosyal medya uygulamalarını SD karta taşıma?

​​​​​​Herkese merhaba,

Ben facebook gibi sosyal medya uygulamalarını nası SD card a tasıyabilirim?

Uyg. Bilgilerine bakınca "Sd Karta Taşı"yazıyor ama tıklanmıyor heralde dugme deaktif

Bunu nasıl aktif yapabilirimm?

Root falan gerekliml bi turlu root atamadım cunku.!

safadam safadam (-84)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Merhaba,

      Sd karta taşımaya gerek varmı ki? İstediğiniz takdirde İos veya Android'den rahatlıkla indiriyorsunuz sonuçta. Tüm sosyal medya bilgileriniz de bulut tabanlı olduğu için böyle bir olaya gerek olduğunu düşünmüyorum.

      Ama yine de SD karta taşımak istiyorum diyorsanız, cihazınızın klasörlerinin içerisinde mutlaka kurulmuş hali vardır. Cihazınızı bilgisayara bağlayarak gerekli işlemleri daha da kolay gerçekleştirebilirsiniz.

      notify notify (538)
      7 yıl önce cevaplandı

      • SD karta taşımama çok gerek var çünkü depolama alanı az zaten tabletede root atmak Mümkün değil! :) yinede teşekkürler safadam 7 yıl önce
      • Ve bide benimki android tablet safadam 7 yıl önce