Spam nedeniyle bu hesabın Whatsapp'ı kullanmasına izin verilmiyor

Whatsapp kullanamıyorum. Grup kurarken Spam nedeniyle bu hesabın Whatsapp'ı kullanmasına izin verilmiyor mesajı çıktı ve hesabıma erişemiyorum. Ne yapabilirim?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Buradan Formu doldurun.

    • Telefon Numarası: Engellenmiş olan whatsapp hesabının telefon numarasını girin.
    • E-posta adresi: Kullanmış olduğunuz ve aktif e-posta adresi girin.(Mail gelebilir)
    • WhatsApp'ı hangi platformda kullanıyorsunuz?: Android ya da IOS seçin.
    • Lütfen mesajınızı aşağıdaki alana girin.: Durumunuzu yazın.
    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)