Spark ar logo ekleme

Merhaba. Spark ar programında çektiğim instagram hikayelerin köşede png olarak sadece hareketsiz logo olsun istiyorum. Biraz denedim ama arkaplan renkli kalıyor yapamadım bir türlü. Birde efektler kısmında logo görünsün istiyorum ama nasıl oluyor bilmiyorum. Yardım ederseniz sevinirim iyi günler🍀

busi busi (1)
3 yıl önce sordu

  • @omercik dostum bakabilir misin bu konuya , sen daha iyi anlarsın Spark AR Studio ile ilgili. ybaskin34 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

"Efektler kısmında logo görünsün" cümlesini tam anlayamadım. Daha fazla açabilir misin?

omercik omercik (9418)