Speedtest çöktü mü? Speedtest web sitesine neden giremiyorum?

Speedtest web sitesine girmeye çalıştığım zaman şu hatayı alıyorum,

Speedtest web sitesine hiç bir türlü giriş yapamıyorum ve her ne yaptıysam bu hatayı alıyorum. Speedtest web sitesine VPN ile giriş yapabilirmiyim? Sadece bu sorun Türkiye de mi var?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    yoğunluk oluşmuştr ondandır

    oguzhan08 oguzhan08 (45)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Geçen instagram, whatsapp ve speedtest çökmüştü. darkcrak 3 yıl önce
    • wp fln çökünce insanlar internet hızına bakmak için yoğunluk oluşturmuşlardır oguzhan08 3 yıl önce