Speedtest.com fake site

Speedtest.net sitesinden test yapıcaktım ama dalgınlığıma geldi speedtest.com a tıkladım ve boş bir sayfa çıktı fake site yani birşey yapabilirmi malwarebytes ile tarattım bişe çıkmadı ama bişe olduğu kesin bide en üste ne yapabilirim ve site zararlımıdır?

utkuberk1 utkuberk1 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Merak etme bir şey olmamıştır.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Girdiğin sitelerdeki izinleri kabul etmediğin sürece hiçbir şey olma.

      darkcrak darkcrak (5168)
      2 yıl önce cevaplandı

        Birşey olmamıştır. en fazla ipni alabilir oda en fazla tabii birşeylere izin vermediyseniz.uzantı olarak malwarebytes yüklemenizi tavsiye ederim chroma.

        rxswin rxswin (1)
        2 yıl önce cevaplandı

          Siteye baktım, alan adı biri tarafından satın alınmış ve reklam amaçlı kullanılıyor.

          Herhangi zararlı bir kod vs sitede yok. Yani için rahat olsun.

          alattin alattin (16999)