Sporstation iptal etme

Virüs ve zararlı sitelerin yönlendirmesi ile otomatik olarak abone yapılan Sporstation paketi nasıl iptal edilir?

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cep telefonları ile girilen bazı zararlı siteler veya virüs yönlendirmeleri sonucunda Sporstation adlı spor paketi siz üye olmak istemesenizde otomatik üyelik başlatıyor. Bir tür sahtekarlık ile yapılan bu yöntemde kullanıcılar haftalık 14TL gibi bir ücret ile Sporstation paketine üye yapılıyor.

    Daha önce bir kaç Facebook üzerinden yayılan virüsten incelediğimiz bu durum üzerine gelen bir kaç mail mesajında Sporstation iptal etme işleminin nasıl yapıldığı sorulmuş. Aşağıda Sporstation paketi nasıl iptal edilir bunu bulabilirsiniz.

    Sporstation iptal etme:

    1. Sporstation paketini iptal etmek için cep telefonunuzdan mesaj bölümüne girin.
    2. IPTAL SPORPLUS yazın ve 6617 ye mesaj atın.
    3. Sporstation iptal edilecektir.

    Ayrıca bu durumu şikayet etmek için 0216 474 02 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)