Spotify 2019 özeti - kullanım istatistiklerimi nasıl görebilirim?

Spotify 2019 özeti - kullanım istatistiklerimi nasıl görebilirim? En çok hangi parçaları, sanatçıları dinlemişim,  Kaç ülkeden müzik dinlemişim, toplam kaç saat müzik dinlemişim bunları nasıl görebilirim?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Spotify 2019 özeti - kullanım istatistiklerimi nasıl görebilirim?

    Spotify her sene sonuna yaklaşıldığında kullanıcıların o sene içinde en çok dinlediği, en beğendiği şarkıları, listeleri ve sanatçıları görebileceği Özet adında bir bölüm yapar. Bu bölümden siz de 2019'de en çok dinlediğiniz şarkıları ve sanatçıları görebilirsiniz.

    Yöntem 1: Spotify uygulaması içinden bilgileri görme

    Normalde Spotify uygulaması ana sayfasında 2019 Özeti gösterilir. Buradan bilgilere ulaşabilirsiniz. Fakat Spotify uygulama ana sayfasında görünmüyorsa o zaman web sitesi üzerinden kontrol etmeniz gerekiyor.

    Yöntem 2: Web sitesi üzerinden görme

    1. 2018 özetine ulaşmak için Spotifywrapped linkine tıklayın: https://spotify.com/tr/wrapped/
    2. Bu sayfadaki "OTURUMU AÇ" butonuna tıklayın.
    3. Spotify kullanıcı adı ve şifrenizi girin. Eğer bu bilgileri bilmiyorsanız buradan https://www.spotify.com/password-reset/ parola hatırlatma yapın. Merak etmeyin spotify kullanıcı adınız mailin içinde yazıyor. Bu bilgiler ile giriş yapabilir bilgilerinizi görebilirsiniz.

    Kısa bir beklemeden sonra Spotify'ın sizin hesabınız için hazırladığı özel sayfaya ulaşabileceksiniz. Buradan ilgili yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli.

    alattin alattin (16984)