Spotify "başka bir kullanıcı bu cihazda uyumsuz bir sürümünü yüklemişti" hatasının çözümü nedir?

Spotify başta apk olarak indirdim ama sonra sildim şimdi de tekrar geri yükleyemiyorum play store'dan "başka bir kullanıcı bu cihazda uyumsuz bir sürümünü yüklemişti" diyor. Şimdi spotify nasıl geri indirebilirim

kullanici65 kullanici65 (1)
5 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başka bir kullanıcı bu cihazda zaten uyumsuz bir sürümünü yüklemişti bu yüzden yükleyemezsiniz hatasının çözümü için:

    Yöntem 1: Telefonunda Ayarlar / Uygulamalar bölümüne girdiğinde Spotify görüyor musun kontrol ettin mi? burada uygulama varsa buradan uygulamayı kaldır

    Yöntem 2: Eğer burada uygulamayı göremiyorsan şunu dene:
    Başka bir kullanıcı bu cihazda zaten uyumsuz bir sürümünü yüklemişti bu yüzden yükleyemezsiniz hatasının çözümü için şu çözümü dene:

    1. Apk olarak daha önce yüklediğin Spotify'i indir ve yeniden yükle. (Evet, silmek istediğin başına bela olan apk dosyasını yeniden yükle)
    2. Daha sonra yüklediğin APK dosyasını kaldır ama bu sefer Verileri Saklamadan uygulamayı kaldır. (Uygulamayı kaldırırken Verileri saklayı seçme yani)
    3. Sonra tekrardan normal uygulama mağazasından Spotify yüklemeyi dene.

    Yöntem 3:

    Telefonunda başka bir kullanıcı hesabı var mı onu kontrol et.  Ayarlar / kullanıcılar bölümünden farklı kullanıcı hesabı varsa o hesapla giriş yapıp uygulama yüklümü kontrol et.

    hakan hakan (15424)
    5 ay önce cevaplandı