Spotify'da 2018 istatistiklerimi nasıl görebilirim?

Spotify'da 2018 yılında ne çok hangi şarkıları dinlemişim bunu nasıl bulabilirim?

Spotify'da 2018 yılında en çok dinlediklerimi nereden görebilirim?

2018 yılında Spotify istatistiklerimi nasıl bulurum?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Spotify 2018'da en çok dinlediğim şarkı ve sanatçıları nasıl görebilirim?

    Spotify her sene sonuna yaklaşıldığında kullanıcıların o sene içinde en çok dinlediği, en beğendiği şarkıları, listeleri ve sanatçıları görebileceği Özet adında bir bölüm yapar. Bu bölümden siz de 2018'de en çok dinlediğiniz şarkıları ve sanatçıları görebilirsiniz.

    Spotify 2018 özeti nerede?

    1. 2018 özetine ulaşmak için Spotifywrapped linkine tıklayın: https://spotifywrapped.com/tr/
    2. Bu sayfadaki "SPOTİFY'A BAĞLAN" butonuna tıklayın.
    3. Küçük bir pencere açılacak ve Spotify hesabınızla oturum açmanızı isteyecek. Oturumu açın ve ardından "TAMAM" butonuna tıklayarak onay verin.

    Kısa bir beklemeden sonra Spotify'ın sizin hesabınız için hazırladığı özel sayfaya ulaşabileceksiniz. Buradan ilgili yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli.

    omercik omercik (9418)