Spotify yerel dosyaları herkes mi görüyor?

Spotify yerel dosyalar sekmesine bir dosya ekleyecekken tüm ses dosyaları kendiliğinden yerel dosyalar sekmesine eklenmiş oldu. Yerel dosyalar herkese açık mı? Yoksa sadece ben mi görebiliyorum?

dariu dariu (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Spotify yerel dosyalar herkese açık değil. Sadece cihazında olan ses dosyalarını gösterir.   Dilersen de Yerel dosyaları kapatabilirsin

    Android'de Yerel Dosyaları etkinleştirmek için:

    1. Spotify uygulamasında Ana Sayfa Ana sayfa simgesi seçeneğine dokun.
    2. Ayarlar Ayarlar simgesi seçeneğine dokun.
    3. Bu cihazdaki ses dosyalarını göster seçeneğini aç.
    4. Sakladığın parçaları Kitaplığın Kitaplığın simgesi bölümünde Yerel Dosyalar altında görebilirsin.

    iPhone'unda Yerel Dosyaları etkinleştirmek için:

    1. Spotify uygulamasında Ana Sayfa Ana sayfa simgesi seçeneğine dokun.
    2. Ayarlar Ayarlar simgesi seçeneğine dokun.
    3. Yerel Dosyalar seçeneğine dokun.
    4. Bu cihazdaki ses dosyalarını göster seçeneğini aç.
    5. Masaüstündeki dosyaları iPhone'unla senkronize etmek istiyorsan yerel ağına erişim izni isteyen açılır pencerede Evet seçeneğine tıkla.
    6. Masaüstünüzdeki ses dosyalarını iPhone'unla senkronize etme adımları için Apple'ın destek sitesine göz at.
    7. Sakladığın parçaları Kitaplığın Kitaplığın simgesi bölümünde Yerel Dosyalar altında görebilirsin.
    murat murat (12492)