Spotify hesabı nasıl silinir?

Spotify hesabı nasıl silinir? Spotify hesap silme

Spotify kalıcı olarak hesap silme nasıl yapılır?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Spotify kalıcı olarak hesap silme

    Spotify hesabınızı tamamen silmek için aşağıdaki adımları uygulayın:

    1. Buradan Spotify hesap kapatma sayfasına gidin.
    2. Gelen sayfadaki "hesabı kapat" butonuna tıklayın.

    3. Daha sonra hesabın size ait olduğunu kontrol etmeniz için bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Hesap bilgilerini kontrol edin, gerçekten size aitse Devam butonuna tıklayın.

    4. Son olarak kapatma işlemini onaylamanız gereken bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfadaki "Anlıyorum ve hesabımı yine de kapatmak istiyorum." seçeneğini işaretleyin ve Devam butonuna tıklayın.

    5. Şimdi e-postanıza bir doğrulama linki gelecek. Spotify hesabı silme işlemini onaylamak için e-postanıza gelen linke tıklamanız yeterli olacaktır.

    E-postanıza gelen linke tıkladıktan sonra hesabınız kapanmış olacak. Vazgeçme ihtimalinize karşı Spotify 7 günlük süre tanıyor. Yani eğer 7 gün içinde Spotify hesabını silmeden vazgeçerseniz normal bir şekilde hesabınıza giriş yaparak Spotify hesabını silme işlemini iptal etmiş olursunuz.

    NOT: Spotify, aynı kullanıcı adıyla tekrar hesap açılmasına izin vermiyor. Yani hesabınızı kapattıktan sonra aynı kullanıcı adını kullanarak yeni hesap açamazsınız.

    omercik omercik (9418)