Spotify indirilen müzikleri SD karta taşıma nasıl yapılır?

Spotify'da indirdiğim müzikler telefonumun hafızasında çok yer kaplıyor. Bu müzikleri hafıza kartıma taşıyabilir miyim?

omercik omercik (9418)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Spotify'da indirdiğiniz müzikleri telefonunuzun hafızasından alıp SD kartınıza taşıyabilirsiniz. Eğer telefonunuzun hafızasında yer kaplıyorsa işinize çok yarayacaktır.

    Spotify indirilen müzikleri SD karta taşıma

    İndirdiğiniz müzikleri SD karta aktarma işlemini aşağıdaki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

    1. Spotify'ı açın.
    2. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun.
    3. Açılan sayfada en aşağıya kaydırın ve "Depolama" seçeneğine dokunun. Burada "SD Kart" ve "Dahili depolama" seçeneklerini göreceksiniz.
    4. SD kart seçeneğine 1 defa dokunmanız ve gelen uyarıya Tamam diyerek onay vermeniz yeterli.

    Bu esnada Spotify, indirdiğiniz müzikleri sizin için SD kartınıza aktaracaktır. İşlem tamamlandığında Spotify uygulaması kendiliğinden kapanıp açılacak.

    İPUCU: Detaylı anlatım için bu videoyu izleyebilirsiniz: Spotify SD kart taşıma, aktarma nasıl yapılır?

    omercik omercik (9418)