Spotify premium aboneliğimi sonlandırırsam indirdiğim müzikleri dinlemeye devam edebilir miyim?

Geçen gün Spotify premium aboneliği başlattım. Daha önce hiç kullanmamıştım. Yüzlerce müzik indirdim. Merak ettiğim şu eğer günün birinde Spotify premium aboneliğimi sonlandırırsam indirdiğim müzikleri dinlemeye devam edebilir miyim?

ceyda ceyda (312)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Spotify premium aboneliğini sonlandırırsanız indirdiğiniz / offline içeriğe erişiminiz kesilir. İndirilen içeriğiniz silinmez ama tekrar dinleyebilmek için Spotify premium aboneliğini başlatmanız gerekir.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      O kadar basit olsa herkes tek seferliğe mahsus abone olur ve indirir ondan sonra aboneliği sonlandırır. O kadar basit değil. Premium abonelik sonlandırılrısa indirdiğin müzikler otomatik olarak silinecektir.

      omercik omercik (9418)