spotify üyelik iptali

Spotify Premium kullanıyordum. Üyelik iptali yapmak istiyorum. Fakat üyelik iptalinde Facebook ile doğrulama aşamasında Üzgünüz bir sorun oluştu şeklinde hata alıyorum.

Spotify üyeliğimi nasıl iptal edebilirim? Üyeliği iptal etmenin başka bir yolu var mı?

ceyda ceyda (312)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer Spotify üyelik iptalini Google Chrome üzerinden yapıyorsanız dediğiniz gibi Üzgünüz bir sorun oluştu hatası ile karşılaşabiliyorsunuz ve Spotify üyeliğiniz iptal edilmiyor.

    Çözüm için, Spotify üyelik iptalini başka bir tarayıcı ile deneyin. Örneğin Internet Explorer. Internet Explorer ile denediğinizde sorun yaşamayacaksınız.

    Bizzat ben de aynı sorunu yaşadım ve Internet Explorer üzerinden spotify üyeliğimi iptal ettirebildim.

    Aksi takdirde üyelik iptali gerçekleşmiyor ve düzenli para ödemeye devam ediyorsunuz.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Söylediğiniz gibi internet explorer ile sorunsuz iptal edebildim. Çok teşekkür ederim. ceyda 9 yıl önce