Spotify'ye Bağladığım Facebook Hesabımı Nasıl Değiştirebilirim?

Spotify hesabım eski facebook hesabıma bağlı. Ben yeni facebook hesabını kullanıyorum. Eski facebook hesabımda ayarlardan uygulamalar kısmına girip spotify ile bağımı kestim. Fakat bu sefer de spotify'ye giremedim. Çünkü email ve şifre bilgilerimin yanlış olduğu uyarısını aldım. Halbuki doğruydu. Eski facebook hesabıma geri dönüp eski facebook hesabımın şifresini değiştirmek gibi garip bir şey istedi benden.

Şimdi sorum şu: Ben artık spotify'ye de giremiyorum. Spotify'ye girip yeni facebook hesabımı bağlayabilmem lazım. bunu nasıl yaparım?

pcx24 pcx24 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Spotify'ye bağlı Facebook Hesabı değiştirmek ile ilgili Spotify forumlarında kullanıcının paylaştığı oldukça karışık bir yöntem var.

    Spotify destek uzmanı bununla uğraşmak yerine bize yazarsanız biz gerekli değişikliği yaparız yazmış. Spotfy destek linkide tıklar ve isteğinizi yollarsanız onlar sizin adınıza bu işlemi yapacaktır.

    murat murat (12492)