Spyhunter Nasıl Bi Program ?

Öncelikle Selamın Aleyküm Arkadaşlar SpyHunter Adında Bir Anti-virüs Programı Önerdiler Bana Bu Program Hakkında Bilgisi Olan Varsa Arkadaşar Yardım Edermisiniz ? Nasıl Bi Program Kullanışlımı Bilgisayarımda Şuanda Bi Anti Virüs Programı Yok YAC ı Kullanıyorum Ve Gayet Memnunum Bu SpyHunter Programı Hakkında Lütfen Bilgi Verin Arkadaşlar :)

batarya batarya (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    YAC Varsa ayrıca SpyHunter'a gerek yok. Ama bunların ikiside antivirüs programı değil ve mutlaka sistemine bir antivirüs programıda kurmalısın.

    YAC'ın (ve/veya SpyHunter'ın) görevleri farklıdır. Sistemdeki bazı zaralı yazılımları bulabilir, temizliyebilir ve hatta sisteme bulaşmasınıda önleyebilir ama asla tam olarak gerçek zamanlı bir şekilde virüslere karşı sistemi korumaz.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

    • YORUM YAZAN ARKADAŞ Bilgisayarımdan SpyHunter'ı kaldıramıyorum, Lütfen banada yardım edin. csevimer 6 yıl önce

    YORUM YAZAN ARKADAŞ Bilgisayarımdan SpyHunter'ı kaldıramıyorum, Lütfen banada yardım edin.

    csevimer csevimer (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Güvenli modda kaldırmayı dene. Yine olmazsa RevoUnistaller "ZORLA KALDIR" seçeneğinden denersin. RevoUninstaller: https://www.gezginler.net/indir/revo-uninstaller.html temmuz 6 yıl önce