Spyhunter programını kaldıramadım, arka planı sürekli siyah kalıyor, ne yapmam gerekiyor?

SpyHunter virüs programını indirmiştim fakat kaldıramamamıştım kaldırmaya çalışmak için de bilgisayarımı güvenli modda başlatmıştım komut istemiyle güvenli modda ( msconfig başlatma ayarlarından ) sonra bilgisayarımı kapatmadan direk güvenli modda başladı.

Silmek içinde cmd.exe yi yönetici olarak başlatarak SpyHunterın kurulu olduğu yeri ,,, cd C:\Program Files\Enigma Software Group ,, komutunu girdim. Sonra del SpyHunter yazdım bilgisayarımı msconfig den güvenli moddan çıkarıp tekrar tekrar başlatsamda arkaplan ayarladıktan  sonra başlangıç ekranına gelip masaüstüne tekrar geldiğimde ise siyah oluyor ve düzgün bi işlem gerçekleştiremiyorum sürekli donuyor bilgisayarım Windows 8.1 Pro 64 bit önceden normaldi

Bu sorun SpyHunterı kaldırmaya çalıştıktan sonra oldu düzeltemedim lütfen acil cevap

konyali42 konyali42 (16)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    " Düzgün bir işlem gerçekleştiremiyorum, sürekli donuyor " yazısınızdan sonra çözüm olarak bence bilgisayarınızı geri yükleme yapmalısınız.Bir programı kaldırırken bu yaşadığınız sorunları yaşamamız gerekiyordu.Bilglisayarda başka bir sorun meydana gelmiş olabilir.Spyhunteri kurmadan önceki bir tarihe geri yükleme yapmayı deneyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)