Spyrix Free Keylogger nedir? Nasıl kullanılır?

Başlıktada belirttiğim gibi Spyrix Keylogger nasıl kullanılır sanal bir pc yaratmadam kullansan zarar verir mi verirsede nedir ?

yusufcb yusufcb (30)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Başka youtube kanalının videosu olduğu için kaldırılmıştır

    configuration configuration (3)
    8 yıl önce cevaplandı

      Keylogger programların indirildiği siteler önemlidir.

      Eğer güvenilmez bir crack sitesinten indirirseniz, bilgisayarınıza bulaşma ihtimali yüksektir.

      Bu sebepten eğer öğrenme amaçlı keylogger kullanacaksanız kesinlikle sanal makina üzerinde çalıştırın.

      hakan hakan (15409)
      8 yıl önce cevaplandı

        Sanal makine ile bir program nasıl çalıştırılıyor. Bunla ilgili bilgi verirmisiniz yada önceden bunla ilgili bir yazınız varsa link atarmısınız?

        yavuz35 yavuz35 (1)
        3 yıl önce cevaplandı

        • Sor kısmına yazabilirsin. darkcrak 3 yıl önce