Sql server 2012 kurarken 0x84B10001 Hatası

Merhaba,

Başlıkta da belirttiğim gibi microsoft sql server 2012'yi kurarken Linkte'ki gibi bir hata alıyorum. Diğer forum sitelerin'de araştırdım fakat sonuç maalsef hüsran :( ingilizceden pek anlayamadığım için sorunu bir türlü çözemedim.

@Alattin abi inşallah bu sorun hakkında bir fikrin vardır da hemen sorunu çözebilelim :)

notify notify (538)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Error message 'Unable to load one or more of the requested types. Retrieve the LoaderExceptions property for more information.' bu hata genelde kurulum yapmak için indirdiği medya bozuksa olur. Türkçesi SQL kurulum dosyasını yeniden indir ve kurulumu yeniden başlat.

    Fakat bu işlemi yapmadan önce Windows güncelleştirmelerinin tam olduğundan emin ol. Yani önce Windows'u güncelle sonra SQL Server 2012 kurulum medyasını indir ve kurulumu yeniden başlat.

    alattin alattin (16999)