Sql Server Yedek alma

Sql Server da veritabanının nasıl script dosyasının içindeki verileri ile birlikte dolu halde alabilirim aldığımda girdiğim veriler yok

kullanici308782 kullanici308782 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sql serverda veriler ile birlikte script oluşturmak için şu adımları izleyin

    1. Script oluşturmak istediğiniz veritabanını sağ tuşla tıklayın.
    2. Açılan pencerecen Tasks > Generate Scripts seçin.
    3. Introduction ekranını Next ile geçin.
    4. Choose Objects ekranında Script entire database and all objects seçin. Next tıklayın.
    5. Set Scripting Options ekranında  Advanced tıklayın.
    6. General altındaki Types of data to script seçeneğini Schema and data olarak değiştirin.
    7. OK tıklayın. Next tıkladığınızda artık veriler ile birlikte script oluşturulacaktır.

     Schema and data seçeneği hem tablo yapısı hem de veriler için script oluşturucaktır.

    murat murat (12492)