SQLite db dosyası nasıl açılır?

DB uzantılı SQLite dosyaları Windows PC'de nasıl açılır? SQLite dosyaları PC'de nasıl görüntülenir?

alattin alattin (16999)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    .Db uzantılı SQLite dosyalarının içeriğini PC de görüntülemek, .db uzantılı dosyaları açmak için DB Browser programı kullanılabilir. DB Browser programı ücretsiz bir SQLite veri dosyası görüntüleme programıdır.

    DB Browser Windows Xp, Windows 7, Windows 8, Windows 10 bilgisayarlarda sorunsuzca çalışır

    DB Browser web sitesine buradan ulaşabilirsiniz: https://sqlitebrowser.org/dl/

    alattin alattin (16999)